HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Durmadan değişen ve dönüşen dünya artık yepyeni üretim ve tüketim araçlarını yönetmenin yollarını arıyor. Hızla değişen ekonomilerle birlikte artan rekabet koşulları, kişi, kurum ve markaların sadece üretim süreçlerini değil bununla birlikte iletişim araçlarını da profesyonelce yönetmesini zorunlu kılıyor.

İletişim süreçleri durmaksızın yenileniyor ve gelişiyor. Ortaya yönetilmesi zorunlu yeni iletişim kanalları ve materyaller çıkarıyor ve tüm bunları entegre bir şekilde yönetmek de ciddi bir uzmanlık, deneyimli bir kadro ve yeniliklere açık bir bakış açısı gerektiriyor.

1992’de matbaa hizmetleriyle iş dünyasındaki yerini alan kurumumuz, geride kalan 24 yılda müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla faaliyet alanlarını ve hizmet kalitesini sürekli genişletmiş ve 2009 yılında ajans yapısını da bünyesine katarak yoluna devam etmiştir. Çağın Ajans, dinamik ve iletişimin dilini ustalıkla konuşabilen ekibiyle, kişi, kurum ve markalara sunduğu farklı hizmetleri, ana iletişim mesajı çerçevesinde entegre ve sistemli olarak bir araya getiriyor.

Resmi Bilgiler

Kayıt Tarihi (İş Başlangıcı) : 04.10.1993
Kayıtlı Olduğu Şehir : İstanbul
Ticaret Odası Kayıt No (Sicil No) : 304214

Neler Yapıyoruz?

- REKLAM
- YAYINCILIK
- MATBAA VE DİJİTAL BASKI
- BEZ ÇANTA ÜRETİMİ