Blog

Maltepe Bez Çanta

80‘li yılların ortalarında plastik poşetlerin kullanılmaya başlanması ve daha sonrasında 90‘lı yıllarda yaygın hale geldi. Plastik poşetlerin kullanımı yaygınlaştıkça pazar çantaları ve filelerin kullanımı da azaldı. Naylon poşet kullanımı arttıkça insan sağlığı ve doğa tehlikeli bir hale geldi. Tüketiciler son yıllarda alışveriş yaparken insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen ürünleri tercih etmeye başladı.

Alışveriş dünyamızın ayrılmaz parçası olan doğa dostu bez çantalar farklı tasarım ve modellerle yaklaşık 25-30 yıl arayla tekrardan hayatımıza geri döndü. İnsan sağlığına ve doğaya hiçbir zararı olmayan %100 pamuktan üretilen bez çantalar üzerlerine uygulanan çeşitli baskılarla insanların albenisini kazandı. İstenilen ebatlarda, kişiye özel tasarımlarla Çağın Ajans bez çanta üretimini yapıyoruz. Bez çantaların üretimi dört aşamada gerçekleşir.

• Grafik tasarım
• Baskı
• Kesim
• Birleştirme (Dikim veya frekans)

Günlük hayatımıza renk katan bez çantalar her kıyafetle kombinasyonu da kolaylıkla yapılabilinir. Özel günlerinizde kendisini özel hissettirmek istediğiniz kişiler için harika tasarımlarla farkındalık yaratabilirsiniz. Anneye, babaya, sevgiliye, eşinize, arkadaşlarınıza, espirili veya ruhlarına hitap edecek dizaynlar kullanılarak bez çantalar hediye edebilirsiniz. Özel günlerinizi ölümsüzleştirmek sizin elinizde. Doğum günleri, evlilik yıl dönümü, mezuniyet gibi unutulması mümkün olmayan anıların her zaman taze kalmasını sağlayacak. Çok adetli bastırmak zorunda değilsiniz.

Bunun yanı sıra ajanda, bez afiş, broşür, davetiye, karton çanta, kırlangıç, blok not, zarf, katalog, masa takvimi, tabela, bilbord, antetli kağıt, cepli dosya gibi bir çok ihtiyaçlarınızda sizlere alanlarında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. En kaliteli hizmeti en hızlı şekilde siz müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketleri güvencesiyle adrese teslim ediyoruz.

Her geçen gün hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyor ve sizlere Çağın ajans olarak Anadolu yakası Maltepe’de bez çanta ve diğer ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.